O autorce

Malování pro mě znamená vyjádření emocí, pocitů a radosti. Vystudovala jsem sice ekonomii, pracuji jako sportovní trenérka a výživová koučka, ale k malování a tvorbě utíkám stále častěji.

Zaměřuji se na abstraktní malbu, protože tam neexistují žádná pravidla, žádná omezení, nejsou mantinely. Cítím tak obrovskou volnost tvorby, akci i harmonii zároveň a to mě dělá šťastnou.

Umění je pro mě výzvou, ale zároveň velkou relaxací. Když tvořím, dávám do každého obrazu kus sebe a své energie, obrazy jsou dynamické, ale i harmonické zároveň. Maluji převážně intuitivně, nebojím se své kreativity. Nikdy předtím přesně nevím, jak bude konečný výsledek vypadat. Kdybych se ten samý obraz pokusila namalovat znovu, nikdy se mi to nepodaří. 

Inspiraci nacházím v barvách přírody, hudbě, dění kolem, komunikaci s lidmi, pozitivních vibracích a v některých, nejenom abstraktních, malířích. Základní roli v mých obrazech hrají barvy a jejich propojování. Každý nový obraz je neopakovatelný originál a to je na tom to krásné.

Pracuji převážně s akrylovými barvami, upřednostňuji spíše větší rozměry pláten (70x70 cm, 70x100 cm, 100x100 cm, 90x120 cm). Vzhledem k tomu, že většinou barvy nanáším ve větším množství a liji je, pracuji na zemi, nepoužívám stojan.

Stále se vzdělávám - jak na soukromých hodinách malování, tak studiem abstraktního expresionismu, sleduji technologie oblíbených malířů. Obrazy je možné vidět v mojí Galerii K-Art v Lazarské ulici 8 (vstup je z Vodičkovy ulice). Nebývám v Galerii pravidelně, proto je dobré domluvit si se mnou nejprve schůzku, ráda vás s mojí tvorbou seznámím.

Další obrazy

Horizont Akryl na plátně, tuš 6 400 Kč
Maska Metoda ebru, speciální tuš a následné drobné dodělávky akrylem 4 500 Kč
Prodáno Plameny Akryl na plátně